okna.eu

Odeslat poptávku »

EXCLUSIV AF 90

bezprahové posuvně výklopné dveře s trojsklem

Ug = 0,5 W.m-2.K-1Bezprahové✔Trojsklo

Hliníkové paralelně posuvné balkonové či terasové dveře z trojkomorového profilového systému SCHÜCO ASS 90.HI o stavební hloubce 90 mm s přerušením tepelného mostu kvalitními polyamidovými “teplými” můstky s vypěňovaným jádrem, osazená izolačními trojskly 4-18-4-18-4 s Ug = 0,5 W.m-2.K-1 a švýcarským teplým meziskelním rámečkem Swisspacer U (Ψ = 0,031 W.m-1.K-1) se řadí v současné době díky svým tepelně izolačním vlastnostem se zásadním omezením rizika povrchových kondenzací k nejlepším na trhu.

Standardně využívaný systém středového těsnění ve funkční spáře mezi rámem a křídlem (dvoustupňový těsnící system) zabezpečuje vysokou odolnost oken proti zatékání. Kvalitní německé celoobvodové kování SCHÜCO (včetně mikroventilace i pojistky proti chybné manipulaci) umožňuje jejich velmi snadné a pohodlné užívání – dveře typu PSK lze posouvat souběžně s rovinou okna, jakož i vyklápět stejně jako běžná hliníková okna.

Paralelně posuvné dveře moderního „rovinného" designu se vyrábějí v prakticky neomezené škále barevnosti RAL, získané použitím technologie práškového lakování hliníkových profilů, zabezpečující extrémní stálobarevnost a reprezentativní vzhled.