okna.eu

Zkušenosti s naší firmou od našich zákazníků

Přidejte také vaši zkušenost


Marek Štrigl 20. 08. 2018

Dobrý den, chtěl bych tímto doporučit všem potencionálním zájemcům o okna firmu Okna EU. od prvotního jednání jsem byl moc spokojen - nabídka, zaměření, montáž, vše proběhlo naprosto hladce. Montážní parta z Kolína/tuším/ byla výborná - okna doufám budou dlouho sloužit. Nepořádek sice samozřejmě byl, ale montážníci hrubý odpad uklidili. Ještě jednou děkuji za skvělou spolupráci.


Přibilová 27. 07. 2018

Chtěla bych moc poděkovat a pochválit pobočku v Dobříši - paní Zrůbkovou, pana Zrůbka a partu pracovníků. Ze všech možných nabídek jsem si vybrala právě OKNA.EU a rozhodně nelituji. Nemůžu moc popsat zkušenosti s okny, dveřmi a parapety, neboť zakázka byla realizována v červnu 2018, ale vypadají krásně a svoje funkce plní bez vad. Velmi oceňuji přístup, zaměření, rychlé dodání a rady, které jsme dostali. Zároveň chválím i montáž a to dle slov našeho zedníka. Ten se "bál", jelikož říkal, že některé společnosti, když jen zboží namontují, nepřipraví pěkně prostor pro začištění, zde byl velmi spokojen a chválil odvedenou práci. Přeji Vám hodně dalších spokojených zákazníků. Děkuji!


Marie Neumannova 19. 07. 2018

Dne 13.7.2018 nám Vaše firma udělala plast.okna do chaty(panelové).S veškerým jednáním a ochotou pana Zrůbka jsme byly velmi spokojeni,včetně řemeslníků.Rozhodně Vaší firmu ráda znovu využiji a ráda doporučím.


Renáta Kadlečková 07. 06. 2018

Do našeho domu jsme se rozhodli vyměnit okna,z několika firem jsme si vybraly právě firmu OKNA EU ve Vlašimi.S touto firmou jsem velice spokojena,Již od samého začátku byl velice profesionální přístup,paní Filipová vyřídila vše od zaměření až po montáž,poradila navrhla variaty,vše jsme zkonzultovaly upravili a po výrobě oken přijela parta správnejch chlapú a všechna ta okna vybourala,namontovala nová,udělala zednickou práci dokonce po sobě perfektně uklidili a já jen seděla a koukala jak jim to jde od ruky,práci která měla trvat týden zvládly za 3 dny,Tímto bych chtěla všem velice poděkovat.!!!Ráda se kdykoliv obrátím opět na tuto firmu,Moc,moc děkuji


Josef Vraštil 24. 04. 2018

Nechal jsem si instalovat plastohliníková okna pobočkou ve Vrchlabí. Mají tam také šikovné a precizní řemeslníky !!! U mě montáž provedli p. René Dostál a p. Josef Stránský. Montáž proběhla profesionálně a na řemeslné úrovni. Tímto jim velmi děkuji a také vedoucímu panu Hofmanovi, který vše dobře zorganizoval !!!


Juraj 22. 03. 2018

Montaz prebehla pred 3 rokmi, s pracou majstrov, ktori okna a dvere vymienali som bol velmi spokojny. Teraz, po 3r, som mal nejaky problem s dvermi a bol velmi rychlo vyrieseny. Danu firmu odporucam a dakujem este raz za velmi rychle opravenie.


Luděk FENCL 21. 03. 2018

Dodávka oken do celého domu byla od začátku provázena naprostou profesionalitou, děkuji tímto za vzornou péči a panu Svobodovi. Nyní jsme ve fázi před stěhováním, cca 5 měsíců po osazení oken, objevil se mi technický problém na posuvných dveřích (vlivem sedání stavby) - zasekly se mi při zavírání, pro mne zoufalá situace. Volal jsem servis a i svého obchodního zástupce - výsledkem byl servis na místě do dvou hodin (jsem 100km od Prahy), rychlý zásah, servisní technik velice šikovný a ochotný, dokonce pomohl i se seřízením dveří, které OKNA EU nedodávaly! S úsměvem a ochotou udělat vše pro spokojennost zákazníka. Opravdu klobouk dolů, jsem Váš spokojený zákazník! Přeji celému vašemu týmu hodně dalších spokojených zákazníků.


Alena Benešová 06. 03. 2018

Showroom Modletice - velký výběr a ukázky produktů přímo na místě. Pan Ing.Svoboda mě svým profesionálním přístupem ihned přesvědčil, že je mužem na svém místě. Vše v klidu a ochotně vysvětlil, poradil a pomohl splnit má přání. Pozorovat při práci technika, který okna instaloval, byla opravdová radost. Jeho řemeslná zručnost, odbornost a pečlivost byly na vysoké úrovni. Konečný výsledek je skvělý. Přesné dodržení termínu zhotovení, dodání a instalace bylo pro firmu prestižní samozřejmostí. Rozhodnutí vybrat si a zakoupit okna u OKNA.EU byla trefa do černého. Doporučuji všem!


Říha Petr 02. 03. 2018

rád bych poděkoval všem zaměstnancům od zaměření po montáž za skvěle odvedenou profesionální práci.Rád se kdykoli opět obrátím na tuto firmu. Ještě jednou děkuji


Kraus František 24. 11. 2017

Jsem velice spokojen s prací pracovníků pana Marhoula jmenovitě pánové Slavík a Lampas. Děkuji za jejich profesionální práci. Spokojený zákazník Kraus