Zkušenosti s naší firmou od našich zákazníků

Přidejte také vaši zkušenost


Štěpánka Ouředníková 02. 02. 2020

Dobrý den, moc bych chtěla poděkovat pobočce-Dobříš Panu Zrůbkovi za ochotu a profesionální přístup.Velké dík patří i paní Zrůbkove přehlednost nabídky bezkonkurenčně nejlepší. Parta na montáž také na jedničku. Okna už máme a jsme na 100% spokojeni. Všem vřele doporučuji a moc vám všem děkujeme.


Lenka Bogdanová 09. 10. 2019

Veliká spokojenost, DOPORUČUJI! Kvalitní okna a dveře při výběru doporučil pan Slanina, který je milý, ochotný a poradí. Chválím i montážníky za perfektně odvedenou práci. Děkuji za vše a všem doporučuji pobočku v Benešově


Petr 30. 07. 2019

Dobrý den, chtěl bych poděkovat společnosti. Nejen kvůli kvalitě a funkčnosti oken, ale hlavně kvůli reklamovaným vadám. Společnost se nevymlouvala u vad, která klidně mohla zamítnout z důvodu opožděnosti nahlášení vady (všimli jsme si jich později). Reklamaci přijali a celé jedno okno vyměnili. S tím se již moc ve své praxi nesetkávám. Tak alespoň tímto způsobem a formou si jim dovoluji poděkovat a dále je doporučit. Dvořák a Skovajsová - jedná se o pražskou pobočku Praha-Pankrác


David Ryss 13. 12. 2018

Touto cestou bych chtěl ocenit profesionální přístup Vašeho obchodního zástupce Michala Syrovátky, který nám trpělivě pomohl při výběru oken (odborné konzultace). Následně bezproblémové zaměření, domluva na termínu montáže, která byla dle domluvy ve stanovený termín realizována. Realizaci provedla parta montážníků pod vedením pana Starce. Realizace proběhla bez problémů. Termín "profesionalita" vystihuje pracovníky, se kterými jsem měl to štěstí spolupracovat. Doporučuji všem potencionálním zákazníkům a věřím, že budou stejně spokojeni jako my.


Marek Štrigl 20. 08. 2018

Dobrý den, chtěl bych tímto doporučit všem potencionálním zájemcům o okna firmu Okna EU. od prvotního jednání jsem byl moc spokojen - nabídka, zaměření, montáž, vše proběhlo naprosto hladce. Montážní parta z Kolína/tuším/ byla výborná - okna doufám budou dlouho sloužit. Nepořádek sice samozřejmě byl, ale montážníci hrubý odpad uklidili. Ještě jednou děkuji za skvělou spolupráci.


Přibilová 27. 07. 2018

Chtěla bych moc poděkovat a pochválit pobočku v Dobříši - paní Zrůbkovou, pana Zrůbka a partu pracovníků. Ze všech možných nabídek jsem si vybrala právě OKNA.EU a rozhodně nelituji. Nemůžu moc popsat zkušenosti s okny, dveřmi a parapety, neboť zakázka byla realizována v červnu 2018, ale vypadají krásně a svoje funkce plní bez vad. Velmi oceňuji přístup, zaměření, rychlé dodání a rady, které jsme dostali. Zároveň chválím i montáž a to dle slov našeho zedníka. Ten se "bál", jelikož říkal, že některé společnosti, když jen zboží namontují, nepřipraví pěkně prostor pro začištění, zde byl velmi spokojen a chválil odvedenou práci. Přeji Vám hodně dalších spokojených zákazníků. Děkuji!


Marie Neumannova 19. 07. 2018

Dne 13.7.2018 nám Vaše firma udělala plast.okna do chaty(panelové).S veškerým jednáním a ochotou pana Zrůbka jsme byly velmi spokojeni,včetně řemeslníků.Rozhodně Vaší firmu ráda znovu využiji a ráda doporučím.


Renáta Kadlečková 07. 06. 2018

Do našeho domu jsme se rozhodli vyměnit okna,z několika firem jsme si vybraly právě firmu OKNA EU ve Vlašimi.S touto firmou jsem velice spokojena,Již od samého začátku byl velice profesionální přístup,paní Filipová vyřídila vše od zaměření až po montáž,poradila navrhla variaty,vše jsme zkonzultovaly upravili a po výrobě oken přijela parta správnejch chlapú a všechna ta okna vybourala,namontovala nová,udělala zednickou práci dokonce po sobě perfektně uklidili a já jen seděla a koukala jak jim to jde od ruky,práci která měla trvat týden zvládly za 3 dny,Tímto bych chtěla všem velice poděkovat.!!!Ráda se kdykoliv obrátím opět na tuto firmu,Moc,moc děkuji


Josef Vraštil 24. 04. 2018

Nechal jsem si instalovat plastohliníková okna pobočkou ve Vrchlabí. Mají tam také šikovné a precizní řemeslníky !!! U mě montáž provedli p. René Dostál a p. Josef Stránský. Montáž proběhla profesionálně a na řemeslné úrovni. Tímto jim velmi děkuji a také vedoucímu panu Hofmanovi, který vše dobře zorganizoval !!!


Juraj 22. 03. 2018

Montaz prebehla pred 3 rokmi, s pracou majstrov, ktori okna a dvere vymienali som bol velmi spokojny. Teraz, po 3r, som mal nejaky problem s dvermi a bol velmi rychlo vyrieseny. Danu firmu odporucam a dakujem este raz za velmi rychle opravenie.