okna.eu

Osobnosti nás doporučují


Okna pro náš nový dům jsem vybírala dlouho a pečlivě. Je to poprvé co mám v rukách tak velkou zodpovědnost- postavit dům pro moji rodinu. Musí být skvělý! Výběr těch správných oken byl proto extrémně důležitý. Nakonec jsem se na doporučení mého kamaráda rozhodla pro hliníková okna s trojsklem od společnosti OKNA.EU. Naplnili všechny mé představy. Vyhověli i mému přání o maximálním prosklení do zahrady a možnostem co největších posuvných a otevíravých křídel. Nejen sama kvalita oken, ale i přístup firmy, práce technika a samotných montážníků byli další důvody ke spokojenosti. Celý proces jsem zažila, jak se říká "na vlastní kůži", takže mohu služby OKNA.EU vřele doporučit i všem ostatním
Dara Rolins, zpěvačka
► Dara Rolins si do nového domu vybrala OKNA.EU - koukněte se na video
Dara Rolins

Od společnosti OKNA.EU jsem zakoupila nová hliníková okna a mohu jen doporučit, jsem opravdu spokojena. Přístup byl velice profesionální a dokonce i na speciální detaily, které jsem si na část dveří vymyslela, našli řešení. Kvalita výrobků i práce jsou dle mých zkušeností na velmi vysoké úrovni.
Helena Suková, tenistka
Helena Suková

Zakoupil jsem rekreační objekt na Dobříšsku a rozhodl se pro celkovou rekonstrukci na trvalé bydlení. Mimo jiné došlo i na kompletní výměnu oken a dveří. Dal jsem na doporučení své známé a oslovil firmu OKNA.EU, která v regionu také působí. Jejich zástupci jsem nastínil svou představu o provedení a vzhledu. V podstatě ve všem mi vyšli vstříc – okna navrhli, ve spojení se stavební firmou provádějící rekonstrukci zajistili úpravu otvorů na požadované rozměry a brzy byly všechny okna a dveře namontovány. Výsledek je přesně dle mých představ. S přístupem dodavatele, kvalitou oken a dveří i s provedením jsem naprosto spokojen, takže tuto firmu budu určitě doporučovat.
David Kraus, zpěvák, herec, textař a skladatel
David Kraus

Stavba domu byla pro mě nejen životním snem, ale i budování rodinného zázemí. U všech dodavatelů jsem trval na osobním jednání a přístupu. Právě to mě u firmy OKNA.EU více než potěšilo. I přes náročné požadavky v projektu mého domu, jsou hliníková okna nejen chloubou, ale i příjemnou vzpomínkou na perfektní spolupráci. Velké díky tak patří panu Svobodovi, který zakázku velmi aktivně řešil.
Míra Hejda, moderátor
Míra Hejda

Jako trenér vím, že aby vše fungovalo jak má, tak se na mé hráče musí dát spolehnout. To však platí nejen o fotbale - při nedávné přístavbě mého rodinného domu jsem hledal spolehlivého dodavatele oken, který okna nejen dodá, ale také vyřeší všechny věci okolo tak, aby vše dopadlo k mé spokojenosti. Na doporučení známého jsem se svěřil firmě OKNA.EU a ta zcela naplnila mé požadavky. Musím ocenit profesionální přístup, se kterým firma řešila mé zadání a navíc aktivně doporučovala řešení tak, aby vše proběhlo naprosto bez problémů. Měl jsem pocit, že se na OKNA.EU dá opravdu spolehnout!
Miroslav Beránek, trenér SK Slavia Praha
Míra Beránek

Při stavbě našeho rodinného domu jsme dlouho nemohli najít dodavatele oken, který by splnil naše představy, vzhledem k velkoformátovým sklům, rohovým oknům a poměrně složité instalaci. Dlouho jsme nemohli najít někoho, kdo by byl schopen naši představu a složité podmínky naší stavby zvládnout, na doporučení našich známých jsme oslovili firmu OKNA.EU, která ve velmi krátkém čase vyhověla všem našim požadavkům a následně vše bezchybně zrealizovala. Firmu OKNA.EU doporučujeme všem, kteří mají rádi preciznost a profesionalitu. Protože dobré a kvalitní okno je jednou z nejdůležitějších součástí domu.
Agáta a Jakub Prachařovi, modelka a moderátor
Agáta a Jakub Prachařovi

Herectví i kuchařina mají jedno společné - pokud se dílo povede, vychutnáme si ho všemi smysly a přes pomyslné okno smyslů nahlédneme do kuchyně a pod pokličku autora. Nicméně kromě prožitku a světlé vzpomínky nám nic stálého nezůstane. A protože chceme v našem novém domově zažívat stálé silné prožitky, mít ho prosvětlený a otevřený, ale zároveň bezpečný a intimní, zvolil jsem do své novostavby hliníková okna s trojsklem od OKNA.EU. Oceňuji profesionální přístup jak při zaměření a návrhu řešení, tak i při montáži, která proběhla naprosto ukázkově. Mohu doporučit!
Ivan Vodochodský, kuchař, herec a moderátor
Ivan Vodochodský

Stavba rodinného domu pro nás přirozeně byla velká událost. Měli jsme velké plány, obrovské očekávání, ale ještě větší respekt. Chtěli jsme stavbu plnou světla a výhledů do přírody, což znamenalo velká okna. Architekti i projektanti nás varovali před různými technickými i dalšími problémy, které mohou tato řešení obnášet, pokud okna nebude dodávat kvalitní, pečlivá a spolehlivá společnost s dostatečnými zkušenostmi. Také proto jsme byli při výběru dodavatele oken opravdu velmi pečlivý a než jsme se rozhodli pro OKNA.EU, měli jsme možnost porovnat přístup, jednání a v neposlední řadě také ceny mnoha konkurenčních společností. Od prvního momentu až do namontování oken nás společnost OKNA.EU přesvědčila ve všech ohledech a jsme skutečně rádi, že jsme s nimi mohli spolupracovat. Oceňujeme především profesionální a současně velmi přátelské jednání a také odbornou pomoc při výběru z mnoha možností oken a dveří, které dnešní trh nabízí. Děkujeme!
Petr a Gábina Koukalovi, badmintonista a biatlonistka
Ivan Vodochodský