okna.eu

1) NABÍDKA zdarma do 48 hodin 

Nabídku Vám vypracujeme zcela zdarma obratem. Běžně do 48 hodin, nejpozději však do 72 hodin ji máte na Vašem mailu. Využijte náš poptávkový formulář, navštivte vaši nejbližsí pobočku, zašlete nám e-mail na okna@okna.eu nebo prostě zatelefonujte na 773 360 000. Nabídku Vám vypracujeme v nejkratším možném termínu.

2) ZAMĚŘENÍ zdarma a ve Vámi stanoveném čase

Nezatěžujte se oměřováním Vašich oken, my Vám je zaměříme sami, přesně a definitivně, a to zcela zdarma. Využijte náš formulář "Mám zájem o zaměření zdarma", kontaktujte vaši nejbližsí pobočku, zašlete nám e-mail na okna@okna.eu nebo prostě zatelefonujte na 773 360 000. Náš technik Vás navštíví ve Vámi zvoleném čase a zaměření oken provede za Vás.

3) VÝROBA na nejmodernějších výrobních linkách

Výroba Vašich nových oken probíhá na nejmodernějších výrobních linkách v Bzenci (Česko) a v Pravenci u Prievidze (Slovensko). Okna společnosti OKNA.EU patří díky technické dokonalosti a výrobní preciznosti na špičku nabídky oken na tuzemském trhu.

4) MONTÁŽ jen certifikovanými montážníky

Všichni naši montážníci jsou odborně proškoleni a plně certifikováni k montáži oken OKNA.EU, jakož i aplikaci ošetření připojovací spáry systémem ILLBRUCK a HENKEL. Při zahájení montáže se Vám vždy prokáží CERTIFIKÁTEM vystaveným společností OKNA.EU. Odborně a ohleduplně postupují rovněž při výměnách oken „na klíč“, tj. včetně demontáže oken a následných zednických prací.