okna.eu

Zkušenosti s naší firmou od našich zákazníků

Přidejte také vaši zkušenost


Michal KUCHAŘ 23. 08. 2011

Moc děkuji za nabídku, musím k Vám být úplně upřímný, teprve v letošním roce začneme realizovat stavbu rodinného domu v Říčanech. Stavební firma, která jej bude realizovat, má smlouvy na okna s někým jiným. Protože jsme ale udělali dobrou zkušenost s Vámi na našem současném RD, proto jsem si od Vás vyžádal konkurenční nabídku pro jednání s touto firmou. Píši Vám to z jediného důvodu, že nevím, kdy proběhne realizace, rozhodně to ale nebude do měsíce. Budu Vás kontaktovat a hlavně okna chceme jedině od Vás.


Jiří Saneistr 01. 07. 2011

Chtěl bych prostřednictvím tohoto dopisu poděkovat panu Strieblikovi, paní Šenerové a také "montážníkům" pana Strieblika za instalaci oken od firmy Okna.eu. Jsem velice spokojen jak s dodanými výrobky, tak především s přístupem berounské pobočky k realizace zakázky i mým dodatečným požadavkům. Výše uvedení řemeslníci odvedli na stavbě mého domu tu nejlepší práci. S nikým jiným jsem zatím nebyl tolik spokojen.Oproti konkurenci (konkrétně okna Vekra) bych také rád vyzdvihl, že nebyl problém dojednat zakázku v Berouně, když samotná zakázka byla realizována ve 100km vzdáleném Kácově. U berounské pobočky oken Vekra mě poslali do Kolína, což se pro mne rovná tomu poslat mě s prominutím "do háje".Okna.eu velmi rád doporučím jako výrobce kvalitních oken a především rád doporučím přímo pobočku pana Strieblika, neboť mám velmi dobrou konkrétní zkušenost. Přeji vám všem mnoho úspěchů ve vašem počínání.


Kozák 28. 06. 2011

Dobrý den,chtěl bych vyjádřit spokojenost nad zakázkou, které se zhostili velmi profesionálně Vaši pracovníci pan Svoboda a pan Dusil. Byl jsem překvapen, jak odborně přistoupili k ne úplně standardní zakázce bezrámového zasklení s posuvnými stěnami. V neposlední řadě jsem byl spokojen s prací montážního pracovníka.


I. Horník 12. 06. 2011

Dobrý den pane Svoboda, spolupráce s vámi si velice vážím. Zvláště oceňuji váš profesionální přístup, vstřícnost a ochotu. Také ze strany stavby eviduji spokojenost ze společné práce. Rád bych v tomto duchu dále pokračoval.


Alena Všetečková 10. 06. 2011

Ještě jednou moc děkujeme,jsme opravdu velice spokojeni.


Pavel Zíka 18. 05. 2011

Taky děkuji za vše a rozhodně Vás rád doporučím. Hodně úspěchů


Ing. Pavel Gruncl 13. 05. 2011

Dobrý den pane Svobodo, pane Štěbro, rád bych poděkoval za Vaši profresionálně odvedenou dodávku a montáž oken a vchodových dveří. Za SVJ mohu vyjádřit spokojenost spolubydlících jak s produkty, tak i s proběhlou montáží.


Batíková 01. 04. 2011

Dovolte, abych poděkovala za toho řemeslníka, kterého jste nám poslali na opravy. Je výborný, seřídil dveře jako nikdo. Jemu samému jsem už vyjádřila svou spokojenost a pochvalu.


Markéta Lóžiová 30. 03. 2011

Dobrý den ,ráda bych Vám poděkovala za provedení výměny oken.Celá akce byla naprosto bezproblémová, tým Vašich pracovníků byl dokonalý. Jejich přístup i práce byla bez chyby,takže mé předcházející skoro až hysterické obavy z poškození fasády byly naprosto bezpředmětné. Pokud bude v mém okolí někdo uvažovat o výměně oken rozhodně jim Vaši firmu doporučím.


Marek Vaňous 27. 01. 2011

Dobrý den, byl jsem u Vás velmi spokojen s přístupem i provedenou prací.