okna.eu

Zkušenosti s naší firmou od našich zákazníků

Přidejte také vaši zkušenost


Jiří Vildt 20. 05. 2012

Dobrý den. Moc Vám děkuji za nevšední ochotu,což se dnes jen tak nevidí. Je to osobní odpovědnost k nevyřešenému problemu a důkaz, že ještě u nás existují takoví pracovníci a firmy na které je spolehnutí. Zbývá jen doporučovat,doporučovat.Ještě jednou díky.


Jan Kubaščík 28. 04. 2012

Chtěl bych blahořečit za provedenou výměnu oken v našem domě a vyjádřit tak svojí spokojenost nejen s dodaným zbožím, ale zároveň i s vlastním provedením montáže. Je to práce profesionálů. Změny vlastností oken jsou tak markantní, že je vyloučen hluk z ulice (rafinerie) a především pronikání tepla z budovy.


Alena Zápotocká 16. 04. 2012

Dobrý den, Vaše firma prováděla v našem domě montáž oken. Ráda bych tímto pochválila pracovníky, kteří práci prováděli. Pracovní morálka a přístup k zákazníkovi byly příkladné. Dále bych chtěla pochválit pan Zrůbka i paní Palasovou, se kterými jsme práci v Jesenici dojednávali. Oba zmínění zaměstnanci lidsky i profesionálně dělají pro firmu skvělou práci a reklamu. Doporučíme Vás svým známým.


Jana Doležalová 28. 02. 2012

Dobrý den,ráda bych využila této cesty a napsala pár slov ohledně spolupráce s Vaší firmou. Nedávno jsme dokončili výměnu oken a dveří v našem rodinném domě. Poptávku jsme rozeslali do několika vybraných firem, mezi kterými byla i Okna EU. Vaše firma mě překvapila nejen nejrychlejším kontaktováním a zpracováním projektu, ale i velmi příjemným a vstřícným přístupem Vašich zaměstnanců, konkrétně pana Roberta Knapa, se kterým jsme byli od začátku až do ukončení montáže v kontaktu. Ochotně se přizpůsobil našim časovým podmínkám, měl s námi trpělivost a přispěl mnoha cennými profesionálními radami. Stejně tak jsme byli spokojeni i s montážníky. Moc děkujeme a přejeme nejen spoustu stejně spokojených zákazníků ale i zaměstnanců, kteří dělají dobré jméno Vaší firmě.


Ivana Netolická 18. 02. 2012

Moc děkujeme. S okny i dveřmi jsem nadšená - jsem ráda že mě Ing. Chomát přemluvil do těch hliníkových.


Vlasta Hromadová 21. 12. 2011

Dobrý den, ozývám se proto, že s okny jsme velice spokojení a jsem velice ráda, že v té džungli podnikatelů jsme měli štěstí na Vás. Moc děkujeme.


Pavel Hladík 17. 12. 2011

V listopadu nám Vaše firma montovala do nového domu okna a dveře, která jsem si u Vás objednal.Tímto bych rád vyjádřil především poděkování za dobrou práci pana Michala Syrovátka. Jeho přístup je naprosto profesionální. Myslím, že náš obchodní vztah neskončil.Určitě se na Vás budu nadále obracet. Tyto dobré poznatky předávám a budu předávat svým kolegům a přátelům. Ještě jednou děkuji.


Miroslav Krajcigr 06. 11. 2011

Rádi bychom Vám poděkovali za zaslanou nabídku. Ceníme si Vašeho zájmu nám pomoci v naší složité situaci. Ze všech cenových nabídek nás nejvíce potěšila ta od Vaší firmy OKNA.EU s.r.o.. Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za tak skvělou nabídku.Přejeme Vám hodně zdraví a úspěchu v podnikání - zaměstnanci i klienti stacionáře Petrklíč.


Zbyněk Hadrava 23. 10. 2011

Chtěl bych Vám tímto poděkovat za přístup k dokotvení a doseřízení oken.Postoj pana Pokorného k vzniklým "potížím" považuji za příkladný a velice si ho vážím - několikrát mne sám kontaktoval a měl zájem vše napravit v co nejkratším termínu. Dnes jsem si ve večerních hodinách od pana Pokorného přebíral klíče od domu, kde jsem ještě sice nebyl, ale věřím, že vše již bude v pořádku. Doufám, že mé kladné reference, které budu rád ve svém okolí šířit, přinesou Vaší firmě alespoň jednoho dalšího, nového, spokojeného zákazníka.


Milan Ježek 29. 08. 2011

Dovolte mi poděkovat za dořešení dodávky oken a dveří do našeho rodinného domku. Nabízíte opravdu kvalitní výrobky a měli jsme štěstí, že v nepřeberné nabídce dodavatelů jsme se nakonec rozhodli pro okna slovenské výroby Slovakaktual. Ještě jednou děkujeme za vstřícnost při řešení vzniklých problémů.