okna.eu

Zkušenosti s naší firmou od našich zákazníků

Přidejte také vaši zkušenost


Jana Doležalová 28. 02. 2012

Dobrý den,ráda bych využila této cesty a napsala pár slov ohledně spolupráce s Vaší firmou. Nedávno jsme dokončili výměnu oken a dveří v našem rodinném domě. Poptávku jsme rozeslali do několika vybraných firem, mezi kterými byla i Okna EU. Vaše firma mě překvapila nejen nejrychlejším kontaktováním a zpracováním projektu, ale i velmi příjemným a vstřícným přístupem Vašich zaměstnanců, konkrétně pana Roberta Knapa, se kterým jsme byli od začátku až do ukončení montáže v kontaktu. Ochotně se přizpůsobil našim časovým podmínkám, měl s námi trpělivost a přispěl mnoha cennými profesionálními radami. Stejně tak jsme byli spokojeni i s montážníky. Moc děkujeme a přejeme nejen spoustu stejně spokojených zákazníků ale i zaměstnanců, kteří dělají dobré jméno Vaší firmě.


Ivana Netolická 18. 02. 2012

Moc děkujeme. S okny i dveřmi jsem nadšená - jsem ráda že mě Ing. Chomát přemluvil do těch hliníkových.


Vlasta Hromadová 21. 12. 2011

Dobrý den, ozývám se proto, že s okny jsme velice spokojení a jsem velice ráda, že v té džungli podnikatelů jsme měli štěstí na Vás. Moc děkujeme.


Pavel Hladík 17. 12. 2011

V listopadu nám Vaše firma montovala do nového domu okna a dveře, která jsem si u Vás objednal.Tímto bych rád vyjádřil především poděkování za dobrou práci pana Michala Syrovátka. Jeho přístup je naprosto profesionální. Myslím, že náš obchodní vztah neskončil.Určitě se na Vás budu nadále obracet. Tyto dobré poznatky předávám a budu předávat svým kolegům a přátelům. Ještě jednou děkuji.


Miroslav Krajcigr 06. 11. 2011

Rádi bychom Vám poděkovali za zaslanou nabídku. Ceníme si Vašeho zájmu nám pomoci v naší složité situaci. Ze všech cenových nabídek nás nejvíce potěšila ta od Vaší firmy OKNA.EU s.r.o.. Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za tak skvělou nabídku.Přejeme Vám hodně zdraví a úspěchu v podnikání - zaměstnanci i klienti stacionáře Petrklíč.


Zbyněk Hadrava 23. 10. 2011

Chtěl bych Vám tímto poděkovat za přístup k dokotvení a doseřízení oken.Postoj pana Pokorného k vzniklým "potížím" považuji za příkladný a velice si ho vážím - několikrát mne sám kontaktoval a měl zájem vše napravit v co nejkratším termínu. Dnes jsem si ve večerních hodinách od pana Pokorného přebíral klíče od domu, kde jsem ještě sice nebyl, ale věřím, že vše již bude v pořádku. Doufám, že mé kladné reference, které budu rád ve svém okolí šířit, přinesou Vaší firmě alespoň jednoho dalšího, nového, spokojeného zákazníka.


Milan Ježek 29. 08. 2011

Dovolte mi poděkovat za dořešení dodávky oken a dveří do našeho rodinného domku. Nabízíte opravdu kvalitní výrobky a měli jsme štěstí, že v nepřeberné nabídce dodavatelů jsme se nakonec rozhodli pro okna slovenské výroby Slovakaktual. Ještě jednou děkujeme za vstřícnost při řešení vzniklých problémů.


Michal KUCHAŘ 23. 08. 2011

Moc děkuji za nabídku, musím k Vám být úplně upřímný, teprve v letošním roce začneme realizovat stavbu rodinného domu v Říčanech. Stavební firma, která jej bude realizovat, má smlouvy na okna s někým jiným. Protože jsme ale udělali dobrou zkušenost s Vámi na našem současném RD, proto jsem si od Vás vyžádal konkurenční nabídku pro jednání s touto firmou. Píši Vám to z jediného důvodu, že nevím, kdy proběhne realizace, rozhodně to ale nebude do měsíce. Budu Vás kontaktovat a hlavně okna chceme jedině od Vás.


Jiří Saneistr 01. 07. 2011

Chtěl bych prostřednictvím tohoto dopisu poděkovat panu Strieblikovi, paní Šenerové a také "montážníkům" pana Strieblika za instalaci oken od firmy Okna.eu. Jsem velice spokojen jak s dodanými výrobky, tak především s přístupem berounské pobočky k realizace zakázky i mým dodatečným požadavkům. Výše uvedení řemeslníci odvedli na stavbě mého domu tu nejlepší práci. S nikým jiným jsem zatím nebyl tolik spokojen.Oproti konkurenci (konkrétně okna Vekra) bych také rád vyzdvihl, že nebyl problém dojednat zakázku v Berouně, když samotná zakázka byla realizována ve 100km vzdáleném Kácově. U berounské pobočky oken Vekra mě poslali do Kolína, což se pro mne rovná tomu poslat mě s prominutím "do háje".Okna.eu velmi rád doporučím jako výrobce kvalitních oken a především rád doporučím přímo pobočku pana Strieblika, neboť mám velmi dobrou konkrétní zkušenost. Přeji vám všem mnoho úspěchů ve vašem počínání.


Kozák 28. 06. 2011

Dobrý den,chtěl bych vyjádřit spokojenost nad zakázkou, které se zhostili velmi profesionálně Vaši pracovníci pan Svoboda a pan Dusil. Byl jsem překvapen, jak odborně přistoupili k ne úplně standardní zakázce bezrámového zasklení s posuvnými stěnami. V neposlední řadě jsem byl spokojen s prací montážního pracovníka.