okna.eu

Zkušenosti s naší firmou od našich zákazníků

Přidejte také vaši zkušenost


Gabriela Kulhavá 13. 11. 2012

Dobrý den, chtěli bychom Vám také touto cestou poděkovat za spolupráci.Okna EU jsme si objednali do našeho nového domku a musíme říci, že jsme nadmíru spokojeni. Okna byly dodány velice brzy.Přejeme mnoho úspěchů do dalších let a ještě více spokojených zákazníků.


Lapeš Jan 13. 11. 2012

Celková spokojenost a profesionální přístup.


Jan Lipár 07. 11. 2012

Dobrý den mám od Vás již rok okna s kterými jsem velmi spokojen.


K. 07. 11. 2012

Přeji hezký den, pane inženýre, chtěl bych blahořečit za provedenou výměnu oken v našem domě a vyjádřit tak svojí spokojenost nejen s dodaným zbožím, ale zároveň i s vlastním provedením montáže. Je to práce profesionálů. Změny vlastností oken jsou tak markantní, že je vyloučen hluk z ulice ( rafinerie ) a především pronikání tepla z budovy. Snad bych si dovolil pro své uspokojení požádat o certifikát k použitým sklům ( skladba ), abych to mohl předložit jako bezpečnostní prvek zvýšení zabezpečení domu. Samostatnou kapitolou zůstaly dveře se síti proti hmyzu, které musíme doplnit. Montáž lze provést formou zdvojeného rámu, který respektuje kliku stávajících dveří. Myslím si, že je to to nejjednodušší řešení, které očekávám v co nejkratší době. Těším se na vaší návštěvu.


Josef Korf 02. 11. 2012

Dobrý den, okna jsou super, montáž také paráda, takže jsem Vám chtěl poděkovat, protože všechno proběhlo, jak mělo. Moc děkuji a přeji pěkný den


Zaremba 27. 09. 2012

Vážený pane, jsem s průběhem i kvalitou provedení výměny oken a dveří velmi spokojen. Sousedovi v ulici se moje nová okna velmi líbily a požádal mě, abych Vám dal kontakt na něj. Až to půjde, prosím, zavolejte mu. Ještě jednou za vše děkuji.


Marek Jendruch 01. 09. 2012

Rád bych touto cestou vyjádřil respekt firmě OKNA.EU, zejména jejímu řediteli panu ing. Chomátovi. Tato firma nám dodala okna do novostavby včetně technicky komplikovaného řešení, na němž se setkaly práce různých firem. Po čase se objevil problém právě zde. Odborník nalezl příčinu a jako obvykle se ukázalo, že je sporné, na čí straně je chyba. Čekal jsem obvyklý přístup "já na bráchu, brácha na mě", se kterým mám bohužel bohaté zkušenosti. Tentokrát přišlo překvapení - firma OKNA.EU velmi vstřícně převzala záhy a bez debat plnou zodpovědnost za celý rozsah a vše vyřešila. Se slovy, že spokojený zákazník je důležitější než pár tisíc korun. Před takovýmto přístupem, v naší zemi výjimečným, smekám. Marek Jendruch


Lukáš 28. 08. 2012

Dobrý den, Martine, chtěl bych Vám poděkovat za skvělou práci Vašich lidí. Všechno klaplo jak mělo a já z toho mám výborný pocit. Děkuji moc!


M. Bouček 26. 06. 2012

Chci vám sdělit,že jsme velice spokojeni s montáží objednaných oken.Tak skvělé profesionály jinde asi těžko hledat.Děkujeme.


František Sedláček 26. 05. 2012

Dobrý den, u Vaší firmy jsme si objednali větší množství oken i dveří. Montáž nám prováděl p. Bek s kolegou. Některé stavební otvory pro okna nebyly připraveny z naši strany dostatečně. Pan Bek s kolegou, montáž provedli perfektně. Za to jim patří velký dík. Předpokládáme, že Vaše firma si takových pracovníků váží i řádně finančně ohodnotí. V současné době takových dobrých řemeslníků je velice málo.