okna.eu

Zkušenosti s naší firmou od našich zákazníků

Přidejte také vaši zkušenost


Růžička Jiří 15. 05. 2013

Okna jsem objednával v Poděbradech u Michala Syrovátky.Vše mi dobře a dopodrobna vysvětlil,okna zaměřil a montážní firma pana Dejmka okna namontovala.Jsem maximálně spokojený.


Lenka Slámová 14. 02. 2013

Opakovaně jsme objednali výměnu oken a opět jsme velice spokojeni a to jak s rychlou a profesionální službou pana Syrovátky, tak i s provedením montáže, která se dá přirovnat ke koncertu profesionálů. Samozřejmě kvalita oken a tedy okamžitá změna tepelné pohody je u Vašich oken naprosto skvělá.


Roman Malý Plaňany 13. 02. 2013

Dobrý den,byli nám namontovány okna EU a jsem nad míru spokojen.Vše od zaměření proběhlo velmi dobře a rychle.Děkuji moc.


Šmerdová 12. 02. 2013

Dobrý den,za provedenou výměnu oken moc děkuji. Jsem velmi spokojená a hodnotím velice kladě profesionální přístup a ochotu. Můj dík patří hlavně Michalovi Syrovátkovi a pracovníkům,kteří montáž oken prováděli. Práci provedli precizně a čistě.Odvedenou zednickou práci hodnotím na výbornou.Také děkuji za doporučení trojskel v oknech,místnost zateplí a hluk se velmi snížíl. Děkuji Šmerdová


pan Junek 30. 01. 2013

Dobrý den, v pondělí nám namontovali okna a dveře. Chci je moc pochválit, udělali vše rychle precizně a čistě. Na tyhle kluky můžete být právem hrdý. Již mi pí. Palasová poslala doplatkovou fakturu. Během příštího týdne převedu peníze. Mějste se skvěle a těším se na další spolupráci, budeme potřebovat dvě vytríny. Hned jak budeme vědět rozměr tak vás budu kontaktovat.


Hajduchovi - Jílové u Prahy 10. 01. 2013

Okna jsme objednali na pobocce v Jesenici u Prahy(p.Dolezal) a muzeme jen doporucit.Maximalni spokojenost a tesime se na dalsi spolupraci.Jeste jednou moc dekujeme.


Miloš a Radka Bláhovi 30. 11. 2012

Ještě jednou moc děkujeme, jsme opravdu velmi spokojeni. Vážíme si profesionálního přístupu, ochoty a vstřícnosti. Jsme velice rádi, že jsme si vybrali OKNA.EU (Slovaktual). Náš dík patří hlavně panu Michalovi Syrovátkovi a pracovníkům, kteří montáž oken a vchodových dveří prováděli. Budeme Vás všude vřele doporučovat.


Kopecký 27. 11. 2012

Dovolte mi poděkovat za bezproblémový průběh výměny oken a za profesionální přístup pracovníků, kteří výměnu prováděli. Mé počáteční obavy z výměny oken za provozu domku u mých rodičů se ukázaly jako neopodstatněné a veškeré práce i postupy proběhly k naší spokojenosti a zároveň i rychle. Zároveň musím pane Chomáte poděkovat za Vaše doporučení trojskla v oknech. Co se týká hluku, je to opravdu rozdíl a jsem skutečně rád, že jsem si od Vás nechal poradit.


Čihák Karel - Kouřim 15. 11. 2012

Dobrý den. Moc děkuji za výměnu oken, která proběhla v mém domě. Od zaměření oken až po její montáž, jsem byl spokojen. Jsem rád, že jsem si vybral vaší firmu a všem ji budu doporučovat.Děkuji a s pozdravem Čihák


Tomáš Welz, Cerhenice 13. 11. 2012

Při průzkumu trhu v oblasti výrobců a dodavatelů oken nás oslovil pan Syrovátka. Po porovnání jeho nabídky s konkurencí nám vyšel poměr výkon/cena jako nejlepší. Potěšil nás i profi přístup a snaha vše dokonale vysvětlit od prodejce a velice odborná montáž. Výsledek je více než 100% spokojenost, o to cenější v dnešní neseriozní době. Děkuji za tuto možnost volby.