okna.eu

Zkušenosti s naší firmou od našich zákazníků

Přidejte také vaši zkušenost


Šmerdová 12. 02. 2013

Dobrý den,za provedenou výměnu oken moc děkuji. Jsem velmi spokojená a hodnotím velice kladě profesionální přístup a ochotu. Můj dík patří hlavně Michalovi Syrovátkovi a pracovníkům,kteří montáž oken prováděli. Práci provedli precizně a čistě.Odvedenou zednickou práci hodnotím na výbornou.Také děkuji za doporučení trojskel v oknech,místnost zateplí a hluk se velmi snížíl. Děkuji Šmerdová


pan Junek 30. 01. 2013

Dobrý den, v pondělí nám namontovali okna a dveře. Chci je moc pochválit, udělali vše rychle precizně a čistě. Na tyhle kluky můžete být právem hrdý. Již mi pí. Palasová poslala doplatkovou fakturu. Během příštího týdne převedu peníze. Mějste se skvěle a těším se na další spolupráci, budeme potřebovat dvě vytríny. Hned jak budeme vědět rozměr tak vás budu kontaktovat.


Hajduchovi - Jílové u Prahy 10. 01. 2013

Okna jsme objednali na pobocce v Jesenici u Prahy(p.Dolezal) a muzeme jen doporucit.Maximalni spokojenost a tesime se na dalsi spolupraci.Jeste jednou moc dekujeme.


Miloš a Radka Bláhovi 30. 11. 2012

Ještě jednou moc děkujeme, jsme opravdu velmi spokojeni. Vážíme si profesionálního přístupu, ochoty a vstřícnosti. Jsme velice rádi, že jsme si vybrali OKNA.EU (Slovaktual). Náš dík patří hlavně panu Michalovi Syrovátkovi a pracovníkům, kteří montáž oken a vchodových dveří prováděli. Budeme Vás všude vřele doporučovat.


Kopecký 27. 11. 2012

Dovolte mi poděkovat za bezproblémový průběh výměny oken a za profesionální přístup pracovníků, kteří výměnu prováděli. Mé počáteční obavy z výměny oken za provozu domku u mých rodičů se ukázaly jako neopodstatněné a veškeré práce i postupy proběhly k naší spokojenosti a zároveň i rychle. Zároveň musím pane Chomáte poděkovat za Vaše doporučení trojskla v oknech. Co se týká hluku, je to opravdu rozdíl a jsem skutečně rád, že jsem si od Vás nechal poradit.


Čihák Karel - Kouřim 15. 11. 2012

Dobrý den. Moc děkuji za výměnu oken, která proběhla v mém domě. Od zaměření oken až po její montáž, jsem byl spokojen. Jsem rád, že jsem si vybral vaší firmu a všem ji budu doporučovat.Děkuji a s pozdravem Čihák


Tomáš Welz, Cerhenice 13. 11. 2012

Při průzkumu trhu v oblasti výrobců a dodavatelů oken nás oslovil pan Syrovátka. Po porovnání jeho nabídky s konkurencí nám vyšel poměr výkon/cena jako nejlepší. Potěšil nás i profi přístup a snaha vše dokonale vysvětlit od prodejce a velice odborná montáž. Výsledek je více než 100% spokojenost, o to cenější v dnešní neseriozní době. Děkuji za tuto možnost volby.


Gabriela Kulhavá 13. 11. 2012

Dobrý den, chtěli bychom Vám také touto cestou poděkovat za spolupráci.Okna EU jsme si objednali do našeho nového domku a musíme říci, že jsme nadmíru spokojeni. Okna byly dodány velice brzy.Přejeme mnoho úspěchů do dalších let a ještě více spokojených zákazníků.


Lapeš Jan 13. 11. 2012

Celková spokojenost a profesionální přístup.


Jan Lipár 07. 11. 2012

Dobrý den mám od Vás již rok okna s kterými jsem velmi spokojen.