okna.eu

Zkušenosti s naší firmou od našich zákazníků

Přidejte také vaši zkušenost


Lukáš Chmela 21. 09. 2013

Dobrý den pane Chomáte, třeba si ještě pamatujete, ale řešili jsme spolu okna pro můj dům, nakonec jsem objednal jinde a byla to chyba. Výrobky byly celkem v pořádku, ale montáž tragická. Nepoučil jsem se z chybného výběru dodavatele na prvním domě, poučím se tedy tentokrát. Třetí dům už jedině s Vámi. Lukáš Chmela


S. Toth - Mnichovice 05. 09. 2013

Dobry den, vrele doporucuji tuto spolecnost. Jsme velmi spokojeni, jednali jsme s pobockou v Richanech.Potrebovali jsme okna velice rychle a diky skvelemu zakaznickemu pristupu a snahou pani Karkoskove nam pomoct se to podarilo. Dekujeme mockrat.


Šrytrovi 30. 08. 2013

Dobrý den, setkali jsme se se vstřícným jednáním a komunikací na pobočce v Mladé Boleslavi, proběhla bezproblémová a zdá se že i perfektní montáž - vše v termínu, v domluvené kvalitě a ceně.


Josef Kálal 24. 07. 2013

Byli jsme velice spokojeni jak s pomocí při výběru a vysvětlením funkce oken p Syrovátkou v pobočce Slovaktual v Poděbradech, tak jeich raměřením na místě i realisací projektu stavební skupinou vedenou p. Dejmkem. Dokonalá práce s perfektními výsledky. Ještě jednou děkujeme


Vladislav a Zdeňka Marečkovi 07. 07. 2013

Rádi bychom poděkovali firmě Slovaktual (pobočka v Poděbradech) a jmenovitě panu Michalu Syrovátkovi, panu Dejmkovi a Matějkovi za kvalitní a bezvadně odvedenou práci při výměně oken. Tuto firmu vřele doporučujeme.


Radek Ešner 24. 05. 2013

Dobrý den.Take jsem rešil od koho si pořidit okna a dveře a rada kolegy z prace se vyplatila.Již po prvni schuzce ve firme Slovaktual v Podebradech jsem mel jasno, ze zvolim prave onu firmu.Chtel bych podekovat panu Syrovatkovi za trpělivost a vysoce profesionální přistup.Samotná montáž prováděná firmou pana Dejmka byla také v pořádku.Mohu jen doporučit. S pozdravem Radek Ešner.


paní Součková 15. 05. 2013

DOBRÝ DEN,OBJEDNALI JSME SI PLASTOVÁ OKNA A JSME OPRAVDU SPOKOJENI.PARTA KTERÁ TYTO OKNA MONTOVALA BYLA OPRAVDU SKVĚLÁ.TOUTO CESTOU BYCH JIM CHTĚLA PODĚKOVAT.TUTO FIRMU MOHU JEN DOPORUČIT A PŘEJI HODNĚ ÚSPĚCHŮ.


Růžička Jiří 15. 05. 2013

Okna jsem objednával v Poděbradech u Michala Syrovátky.Vše mi dobře a dopodrobna vysvětlil,okna zaměřil a montážní firma pana Dejmka okna namontovala.Jsem maximálně spokojený.


Lenka Slámová 14. 02. 2013

Opakovaně jsme objednali výměnu oken a opět jsme velice spokojeni a to jak s rychlou a profesionální službou pana Syrovátky, tak i s provedením montáže, která se dá přirovnat ke koncertu profesionálů. Samozřejmě kvalita oken a tedy okamžitá změna tepelné pohody je u Vašich oken naprosto skvělá.


Roman Malý Plaňany 13. 02. 2013

Dobrý den,byli nám namontovány okna EU a jsem nad míru spokojen.Vše od zaměření proběhlo velmi dobře a rychle.Děkuji moc.