okna.eu

Zkušenosti s naší firmou od našich zákazníků

Přidejte také vaši zkušenost


Eliška Štěpánová 06. 12. 2013

Po dnešním vichru mohu vyslovit jen chválu. Okna se osvědčila ,montáž trojskla byla jedinečná volba. Parta která okna zabudovávala odvedla bezchybnou práci práci. Vše těsní, je začištěné.Říčanskou pobočku mohu jen doporučit.


Milan Ředina 09. 10. 2013

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za příkladnou instalaci hliníkových vchodových dveří bytového domu Kubištova 6 Praha 4. Tým OKNA.EU pod vedením pana Ing.Svobody zakázku od nabídky přes zaměření po montáž provedl profesionálním způsobem. Pan Ing.Svoboda se navíc i po dokončení zakázky ochotně věnuje našim dotazům k provozu dveří. Děkujeme za spolupráci. za výbor objektu Milan Ředina


Pavel Březina 27. 09. 2013

Potřebovali jsme vyměnit okna a předělat zimní zahradu, proto jsem provedl sondu do znalosti a nabídek několika firem. U Vaší firmy jsem se setkal s největším přehledem a znalostmi, proto jsem se rozhodl pro Vás a jsem nesmírně spokojen. Zaměření a dodávka hotových oken proběhla naprosto bez prolémů. Vaši pracovníci byli velmi slušní, rychlí a šikovní. Děkujeme a doporučujeme Vás našim známým.


Lukáš Chmela 21. 09. 2013

Dobrý den pane Chomáte, třeba si ještě pamatujete, ale řešili jsme spolu okna pro můj dům, nakonec jsem objednal jinde a byla to chyba. Výrobky byly celkem v pořádku, ale montáž tragická. Nepoučil jsem se z chybného výběru dodavatele na prvním domě, poučím se tedy tentokrát. Třetí dům už jedině s Vámi. Lukáš Chmela


S. Toth - Mnichovice 05. 09. 2013

Dobry den, vrele doporucuji tuto spolecnost. Jsme velmi spokojeni, jednali jsme s pobockou v Richanech.Potrebovali jsme okna velice rychle a diky skvelemu zakaznickemu pristupu a snahou pani Karkoskove nam pomoct se to podarilo. Dekujeme mockrat.


Šrytrovi 30. 08. 2013

Dobrý den, setkali jsme se se vstřícným jednáním a komunikací na pobočce v Mladé Boleslavi, proběhla bezproblémová a zdá se že i perfektní montáž - vše v termínu, v domluvené kvalitě a ceně.


Josef Kálal 24. 07. 2013

Byli jsme velice spokojeni jak s pomocí při výběru a vysvětlením funkce oken p Syrovátkou v pobočce Slovaktual v Poděbradech, tak jeich raměřením na místě i realisací projektu stavební skupinou vedenou p. Dejmkem. Dokonalá práce s perfektními výsledky. Ještě jednou děkujeme


Vladislav a Zdeňka Marečkovi 07. 07. 2013

Rádi bychom poděkovali firmě Slovaktual (pobočka v Poděbradech) a jmenovitě panu Michalu Syrovátkovi, panu Dejmkovi a Matějkovi za kvalitní a bezvadně odvedenou práci při výměně oken. Tuto firmu vřele doporučujeme.


Radek Ešner 24. 05. 2013

Dobrý den.Take jsem rešil od koho si pořidit okna a dveře a rada kolegy z prace se vyplatila.Již po prvni schuzce ve firme Slovaktual v Podebradech jsem mel jasno, ze zvolim prave onu firmu.Chtel bych podekovat panu Syrovatkovi za trpělivost a vysoce profesionální přistup.Samotná montáž prováděná firmou pana Dejmka byla také v pořádku.Mohu jen doporučit. S pozdravem Radek Ešner.


paní Součková 15. 05. 2013

DOBRÝ DEN,OBJEDNALI JSME SI PLASTOVÁ OKNA A JSME OPRAVDU SPOKOJENI.PARTA KTERÁ TYTO OKNA MONTOVALA BYLA OPRAVDU SKVĚLÁ.TOUTO CESTOU BYCH JIM CHTĚLA PODĚKOVAT.TUTO FIRMU MOHU JEN DOPORUČIT A PŘEJI HODNĚ ÚSPĚCHŮ.