okna.eu

Zkušenosti s naší firmou od našich zákazníků

Přidejte také vaši zkušenost


V.Dostálová, J.Němcová 03. 12. 2015

Ze tří nabídek na výměnu oken (a po půl roce i výměnu vstupních dveří) jsme vybrali nabídku spol. OKNA.EU – pobočka Říčany. S Ing. Svobodou, paní Palasovou i panem Dusilem byla skvělá spolupráce. Vše čemu jsme nerozuměli, řádně vysvětlili. Při realizaci objednaných prací, i přes obtíže způsobené nenadálým zraněním kolegy, zvládl p. Náprstek výměnu oken v plánovaném čase a později pak i objednanou výměnu dveří, kterou realizoval se svým kolegou. Nejen že odvedli skvělou práci, ale také po své činnosti vše řádně uklidili. Všem jmenovaným patří naše poděkování. Společnost OKNA.EU mohu vřele všem doporučit.


Mgr. Michal Tvrdík, Bc. Aneta Kruchová 24. 06. 2015

Vážený pane Ing. Chomáte, chtěli bychom Vaši firmě moc poděkovat za vytvoření nabídky oken (včetně HS portálu), vchodových dveří a jejich následné realizace. Náš dík patří především panu Zdeňku Šourkovi, paní Ivaně Topolové z říčanské pobočky a v neposlední řadě panu Marhoulovi a jeho týmu, kteří instalaci prováděli. Práci odvedli naprosto profesionálně a rychle. Vaši firmu budeme dále doporučovat.


Zdeňka Knížková 26. 03. 2015

Dobrý den,děkuji firmě Slovaktual(pobočka v Poděbradech)-- za profesionální přístup panu Michalovi Syrovátkovi a za perfektní práci při výměně oken panu M. Dejmkovi a spol. Jsme velice spokojeni !!! D O P O R U Č U J I.


Karel Havlík 20. 01. 2015

Dobrý den, vybíral jsem firmu na výměnu oken cca. ze 100 podobných nabídek, díky využití několika poptávkových serveru. Vyšlo mi cca 10 firem, které jsem konkrétně oslovil, nakonec jsem si vybral oknaEu. Díky bezchybné komunikaci a vstřícnosti jsem měl hned jasno.Chtěl bych tímto poděkovat celému týmu okolo pana Otradovce (pobočka Praha 6), výměna oken ve dvou bytech proběhla podle předem domluveného harmonogramu prací, nevyskytli se žádné problémy. Musím ale vyzvednout práci montážní party, precizní usazení oken, dokonalá eliminace bordelu při bourání a v neposlední řadě pečlivé zednické práce. Moc děkuji. Karel Havlík


Vladimír Hrubý, Benátky nad Jizerou 10. 11. 2014

Důvodem, proč naše nová okna nakonec dodávala společnost Okna.eu, byl jednak přístup pana Knapa z mladoboleslavské pobočky, tak i garantovaný postup montáže uvedený na zdejším webu. Vlastní montáž pod vedením party pana Dvořáka - to byl totiž koncert... Do čtvrtého patra bez výtahu vynosili cca půl tuny oken, než jsme se rozkoukali, stará byla opřená u vchodových dveří na trávě a vzduchem začaly létat staré rámy. Po precizním usazení nových rámů a oken pánové popadli zednické náčiní, lopatku i smetáček a bylo hotovo. Byl jsem z jejich výkonu zcela unesen. A co se oken týká, tak po týdnu užívání je to nádhera - neslyšíme hluk z ulice, topení stažené na minimum, žaluzie dělají nádhernou tmu... Proto mohu společnost Okna.eu jen doporučit. Děkuji.


Šimčíková 28. 09. 2014

Dobrý den, s firmou okna.eu (říčanská pobočka, Ing. Chomát) jsme naprosto spokojení. Nesnaží se za každou cenu vnutit to nejdražší, ale ten nejlepší poměr cena/kvalita, jsou velmi pečliví, a máte pocit, že jim na vašem pohodlí a spokojenosti opravdu záleží. Montáž proběhla v domluveném termínu a velice rychle, měnili jsme i střešní okna, vše proběhlo v naprosté pohodě, všichni montéři byli velmi šikovní. Vřele tuto firmu doporučuji!


Irena Šebellová, Ing.Nový 07. 05. 2014

Dobrý den, chtěli bychom Vám, p.Zrůbku, touto formou poděkovat za skvěle odvedenou práci při výměně oken na našem domě v Kamenici nad Lipou. Od prvního kontaktu při zaměřování oken a dveří až po dokončení všech prací, jsme byli nadmíru spokojeni. Vše bylo perfektně připraveno, práce byly prováděny pečlivě, bez zbytečných průtahů. Konečný výsledek je skutečně hodný velké pochvaly všem pracovníkům Vaší firmy. Okna i dveře jsou prostě skvělé. Pokud se někdo rozhoduje, jakou firmu zvolit pro rekonstrukci svého domu nebo bytu : výměnu oken a dveří, můžeme skutečně doporučit Vaši firmu! Ještě jednou moc děkujeme. I.Šebellová a Ing.J.Nový


Jiří Ulrich Pečky 30. 04. 2014

Dobrý den.Chtěl bych tímto vyjádřit uznání a spokojenost s dodávkou od firmy OKNA EU.Jmenovitě pobočce Poděbrady panu Syrovátkovi.Přestože šlo o malou zakázku byla nám věnovaná veškerá péče. Nemohu nezmínit i skvěle dovedenou práci montážníků při atypickké demontáži a následné montáži.Přeji vám hodně spokojených zákazníků S pozdravem Jiří Ulrich


Miroslava Zemanová 25. 04. 2014

Dobrý den,pane Chomáte, ráda bych touto cestou poděkovala Vaší firmě za neuvěřitelně profesionální přístup pánů Zdeňka Slaniny ml. a Zdeňka Slaniny st. Poprvé jsem měla možnost seznámit se s Vaší firmou letos na Výstavě moderního vytápění v Praze - Holešovicích a již po první konzultaci jsem měla jasno. Jednání se mnou, coby laikem v tomto oboru,bylo ze strany p.Slaniny ml.srozumitelné, veškeré informace naprosto přesné a vyčerpávající. Následná montáž oken p. Slaninou st. byla jen utvrzením toho, že vaše firma zaměstnává profesionály s lidským přístupem, což je v dnešní době více než ojedinělé. Ještě jednou velice děkuji, přeji co nejvíce takovýchto zaměstnanců a zdravím. Mgr. Miroslava Zemanová, Milevsko


Celbovi 27. 02. 2014

Chtěli bychom touto cestou poděkovat firmě EU,konkrétně manželům Doležalovým z pobočky v Jesenici u Prahy. Také řemeslníkům,kteří prováděli výměnu oken a zednické práce. Vše proběhlo na vysoké profesionální úrovni,se skvělým výsledkem!!