Plastová okna, dřevěná i hliníková „děláme“ už 25 let.

Naše zkušenosti jsou zde i pro Vás.


okna.eu

Jsme zkušený tým s 25 lety praxe v oblasti okenních a dveřních konstrukcí. Naše zkušenosti jsme získali pri realizaci jednodušších i velmi složitých zakázek pro velké stavební firmy i tech menších pro soukromé stavebníky a investory.

Víme z naší praxe velmi dobře, co je pro dlouhodobou spolehlivost a bezproblémovou funkčnost oken a dveří nutné splnit a dodržet. Tyto zásady dlouhodobě ctíme a veřejne prezentujeme zformulované v “Desateru”.

Nové bezrámové centrum v Praze otevřeno!

Zveřejněno 15.04.2017

V našem showroomu na Pankráci jsme otevřeli nové bezrámové centrum. Domluvte si schůzku již nyní!

více více

Virtuální prohlídka prodejen

Zveřejněno 02.03.2016
Nyní máte možnost projít si naše prodejny Praha Pankrác a Říčany Modletice pomocí virtuální prohlídky.

více více


Zkušenosti zákazníků s naší prací

Ing. Martin Veverka

Dobrý den, dovolte mi, abych touto formou vyjádřil poděkování za vysoce profesionální přístup vašeho zaměstnance pana Roberta Knapa z pobočky Praha Pankrác při sjednání objednávky na dveře a okna.

více více

Alena Kaclová

Pro výměnu starých oken za plastová v rámci čerpání dotace NZÚ light jsme si vybrali firmu OKNA.EU především díky kladným recenzím zákazníků. Následné jednání na pobočce Modletice s panem ing. Tomášem Svobodou, jeho vstřícnost, ochota a absolutní znalost problematiky, to vše rozhodlo, že jsme si z oslovených firem vybrali právě OKNA.EU. Pan Svoboda byl takovým strážným andělem celé akce od A až do Z, neboť nás nejen provedl po pobočce, vše vysvětlil, zpracoval nabídky v několika variantách, ale byl i přítomen po oba dva dny realizace (14.-15.6.2023), fungoval perfektně na telefonu i na e-mailu, vše při realizaci vysvětlil a poradil. Patří mu za nás velké díky, moc si vážíme proběhlé spolupráce. Zároveň bych chtěla moc pochválit i přístup, šikovnost, ochotu a pracovitost party realizátorů, vedené panem Ružinským. Ještě jednou moc děkujeme a firmu OKNA.EU vřele doporučujeme všem případným zájemcům.

více více


Profesionální NABÍDKA, ZAMĚŘENÍ, VÝROBA a MONTÁŽ

1 NABÍDKA zdarma

Nabídku Vám vypracujeme zcela zdarma obratem. Běžně do 48 hodin, nejpozději však do 72 hodin ji máte na Vašem mailu.

více více

2 ZAMĚŘENÍ zdarma

Nezatěžujte se oměřováním Vašich oken, my Vám je zaměříme sami, přesně a definitivně, a to zcela zdarma.

více více

3 VÝROBA

Výroba Vašich nových oken probíhá na nejmodernějších výrobních linkách v Bzenci (Česko) a v Pravenci u Prievidze (Slovensko).

více více

4 MONTÁŽ

Všichni naši montážníci jsou odborně proškoleni a plně certifikováni k montáži oken OKNA.EU, jakož i aplikaci ošetření připojovací spáry systémem ILBRUCK a HENKEL.

více více

5 VÝMĚNA OKEN NA KLÍČ

Specializujeme se na výměny oken na klíč. Víme přesně, co náročnost výměny oken ve Vašem bytě či domku obnáší a demontáž starých oken, montáž nových i následné zednické začištění provádíme s maximální pečlivostí

více více

Dělat okna je pro nás hračka