okna.eu

Odeslat poptávku »

Osmikomora PASIV HL

osmikomorová plastová okna 86 mm
s trojitým těsněním a izolačním trojsklem

 Plastová okna z německého osmikomorového profilového systému o stavební hloubce 86 mm a osazená izolačními trojskly s Ug = 0,5 W.m-2.K-1 a švýcarským teplým nekovovým meziskelním rámečkem SWISSPACER-V v současné době na trhu díky svým tepelně izolačním schopnostem se zásadním omezením rizika povrchových kondenzací jen těžko hledají srovnatelnou konkurenci. Standardně dosahují součinitele prostupu tepla okna Uw = 0,7 W.m-2.K-1.
Standardně využívaný systém středového těsnění s celkem 3 těsněními ve funkční spáře mezi rámem a křídlem (dvoustupňový těsnící system) zabezpečuje vysokou odolnost oken proti zatékání, kvalitní celoobvodové kování MACO Multimatic (včetně mikroventilace i pojistky proti chybné manipulaci) umožňuje jejich velmi snadné a pohodlné užívání.
Okna elegantního “hranatého” designu vyztužená bohatě dimenzovanými ocelovými pozinkovanými výztužnými profily se dodávají v barvě bílé nebo v jednostranných či oboustranných barevných úpravách laminací folií v barvách RAL nebo v moderních imitacích dekorů dřeva.